Відпочинок в зимку

Гірськолижний курорт Пилипець
Другий за висотою гірськолижний курорт в Україні розташувався біля невеликого селища Пилипець. Втім, невелике воно за мірками країни, а ось у Міжгірському районі — одне з найбільших. Гірськолижні траси обладнані на схилах сусідніх гір. Зона катання починається з 700 метрів над рівнем моря, а найвищі траси спускаються з вершини гори Гимба (1497 метрів).
Крім чималої кількості обладнаних спусків для лижників всіх рівнів підготовки, Пилипець відомий своїми вільними схилами. Курорт вважається одним з кращих для фрірайдерів (особливо люблять відпочинок в Пилипці новачки вільного спуску). Також тутешні місця славляться своєю природою — зокрема, звідси починається маршрут до відомого водоспаду Шипот.


Спуски на курорті Пилипець
До складу гірськолижного курорту Пилипець входить кілька трас на горі Гимба (їх загальна довжина становить близько 20 кілометрів), і 4 спуску на горі Жид-Магура. Рекорд по протяжності належить трасі, що спускається з вершини Гимба і закінчується біля самого селища. Довжина цього спуску становить понад 6 кілометрів! Менш вражаючі траси на сусідній горі, максимальна довжина тут — 1500 метрів. У Пилипці доступно також катання ввечері та вночі .

Курорт піклується про відвідувачів, тому траси обробляються і розкочуються ратраками. Правда, тут немає снігових гармат, але природний сніг тримається в цих місцях з грудня по квітень.
Більше, ніж обладнаними трасами, Пилипець приваблює своїми «дикими» схилами. Фрірайдери з’їжджаються сюди з усієї України та з-за кордону, щоб покататися на цілинному снігу і відточити свою майстерність. Схили Гимба і Жид-Магура особливо привабливі для недосвідчених фрирайдеров.