Весняний відпочинок

Весна у Карпатах – це пора чудес, коли природа просипається від зимового сну, а все навколо стає неймовірно квітучими і прекрасним. Спостерігати за такими природніми метаморфозами – саме задоволення. Ві можете дихати чистим повітрям, і насолоджуватися спокоєм. Відпочинок у Карпатах навесні подарить масу приємних вражень і можливостей – туристів ще не багато, а ціни досить демократичні для тутешніх регіонів.

КУДИ ПОЇХАТИ ВІДПОЧИВАТИ В КАРПАТИ НАВЕСНІ?
Відпочинок навесні у Карпатах може бути досить різноманітним, все залежить від цілей вашої поїздки і місця, яке ви оберете для проживання. Готель «Газдівська хижа» допоможе організувати вам недорогий відпочинок у Карпатах. У нас є номери різного класу для розміщення двох, трьох та чотирьох осіб, а також сімейні. 

Родинний відпочинок у Карпатах

Також, відпочиваючи з малюками, можна кататися на конях, відвідувати невеликі ферми з оленями, дикими кабанами і овечками. Такі місця особливо приваблюють дітей, адже приносять їм масу задоволення. Особливо запам’ятовується годування тварин.

КОЛИ КРАЩЕ ЇХАТИ ВІДПОЧИВАТИ У КАРПАТИ?
Зазвичай люди вагаються, чи варто їхати навесні у гори: снігу уже немає, а для грибів і ягід ще не сезон. Проте можемо вас запевнити, що Карпати прекрасні у будь-яку пору року. Весна – також ідеальний час для подорожі, адже ви зможете побачити перехід між холодною зимою і спекотним літом. На вершинах гір ще лежить сніг, а біля підніжжя вже розквітають первоцвіти і крокуси.

Дивовижним видовищем для тих, хто любить природу, є долина нарцисів у місті Хуст. Прекрасні місця, від яких неможливо відвести погляд, земля пробуджується під теплим сонячним промінням і дарує життя всьому навколо. Що можете бути краще?

ЩО РОБИТИ У КАРПАТАХ НАВЕСНІ?
Весняний відпочинок у Карпатах досить різноманітний: можна гуляти лісами і квітучими луками, підійматися в гори, знайомитися з історією і традиційною кухнею. Ви можете вибрати той вид відпочинку, що вам по душі, щоб провести незабутній уїк-енд у найкрасивішому місці України.

Підйом на гору – це практично стандартна програма. До речі, весною такий похід легше переноситься, ніж улітку. Через те, що сонце не таке палюче, знижується ризик отримати опіки. Але одягатися треба тепліше – влітку на вершині прохолодно через сніг і велику висоту, а весною температура опускається до 0 градусів.

Другий варіант проведення часу – знайомство з історією та культурою. У вашому розпорядженні багато музеїв, замків та інші споруди. Ви можете відвідувати також природні пам’ятки – водоспади, полонини з вівцями, місцеві сироварні і багато інших цікавинок.