Осінній відпочинок

Хто хоча б один раз в житті відвідав Карпати восени, назавжди закохається в цю прекрасну атмосферу. Осінь розфарбовує неймовірні і незабутні краєвиди різноманітними фарбами. Таке розмаїття барв здатне вразити будь-кого.

Найкращий художник – природа, найкращі фарби – осінь! Це кращий відпочинок в Карпатах для тих, хто хоче отримати можливість побути наодинці з природою. Оксамитовий сезон подарує спокій та надихне на нові звершення в роботі і творчості.

Вересень порадує своїми яскравими кольорами та захоплюючими дух краєвидами. У жовтні краще за все збирати гриби. А листопад – це бадьорість від перших холодів! Чи може бути щось приємніше і романтичніше, ніж під шум дощу, загорнувшись в теплу ковдру, сісти біля вікна або на балконі з чашкою гарячого чаю чи запашної кави та дивитися на гори?

Не звикли сидіти на місці та хочете більш драйвову відпустку? Активний відпочинок в Карпатах восени – це чудово.

Звичайно, у мальовничих Карпатах можна відпочивати цілий рік. Але відпочинок в Карпатах восени по-особливому привабливий. Природа, готуючись до зими, протягом осені поволі засинає. Кожен день оксамитового сезону приготував для Вас свою особливу казку.

У першу чергу, відпочинок в Карпатах восени – це вибір справжніх гурманів, які прагнуть не просто змінити обстановку, втікши з галасливого міста, але і сповна насолодитися чудовими днями, проведеними в заповідних Карпатських землях.

З приходом осені в свої права вступає золота пора року і потік туристів, котрі виділяли для відпустки літні місяці, починає рідшати, можна забути про суєту і шум та зануритися в приємне і корисне проведення часу.

М`яка, не спекотна, погода, різнокольорові барви природи, теплий вітер, прозорі гірські річки – все це сприяє довгим прогулянкам по тутешніх стежках. Наприклад, можна чудово провести час і вдосталь намилуватися навколишніми красотами, вирушивши в похід: зручне взуття, запас провізії і хороша компанія – те, що потрібно, щоб поповнити скарбничку приємних спогадів.

Це не тільки хороший відпочинок, а й оздоровлення! Всім відомі своїми цілющими властивостями ягоди, що ростуть в екологічно чистих гірських регіонах, – чорниця, калина, малина, суниця, журавлина.
Взагалі все, що виросло на цих прекрасних землях, значно корисніше ніж продукти, насичені консервантами та канцерогенами.

Навіть звичайна прогулянка по Карпатському лісу восени подарує Вам багато приємних хвилин. Ви зможете надихатися киснем, чистим прозорим повітрям, забути про все негативне і по-новому побачити світ. Різноманіття барв, шарм та чарівність гір в цю пору року неможливо порівняти ні з чим.

Лише в горах ви зможете вдихнути на повні груди і забути про осінню депресію, адже тут осінь – це суцільне натхнення і насолода.
Це найкращий час для романтичного відпочинку в Карпатах, в тиші й спокої, наодинці з природою. Осінь розбудить Ваші почуття
і приголомшить розмаїттям барв.

Осінь в Карпатах може запропонувати масу цікавих розваг. Любителі активного відпочинку зможуть пограти в теніс, футбол, баскетбол, волейбол чи покататися на квадроциклах, взяти участь у кінних та піших прогулянках і побачити приголомшливі пейзажі Карпатських гір.

Переваги осіннього відпочинку в Карпатах очевидні! Так як улітку не парить сонце, а так як взимку, то не дошкуляють затяжні морози.
Та й осінь — пора для справжніх поціновувачів елітного відпочинку, які з повнотою можуть насолодитися цією благодатною порою року.

Тільки уявіть, на зміну сірому та запиленому бетону, Ви потрапляєте у справжню казку, де від різноманіття кольорів неможливо відвести погляду.
У Вас повністю зникне бажання засиджуватися у «чотирьох стінах», Ваша душа прагнутиме простору — і Ви його знайдете у Карпатах.

У горах, де оживають стародавні легенди, ще збереглася природа в своєму величному первозданному вигляді: прозорі озера та бурхливі ріки, цілющі мінеральні джерела і дика краса гірських схилів, тисячолітні ялиці і покриті квітчастим килимом луки.