Харчування

Завітайте до ресторану української кухні “Газдівська хижа”. Тут метушлива сучасність змінюється на вічну гармонію української етнічної виразності.
Ресторан оформлений у стилі старовинної української хати – чистої,просторої,з усіма її невід’ємними атрибутами,привітними господинями та пахощами щойно приготованих страв.
Серед українського колориту,в умовах домашнього затишку ми запрошуємо Вас відзначити домашнє свято,зустрітися невеликою компанією,відгуляти багатолюдне весілля або ювілей, поснідати, пообідати, повечеряти і просто поїсти та випити за здоров’я. До Ваших послуг гостинна атмосфера ресторану, найсмачніші страви рідного краю, якісне обслуговування. Великий вибір класичних страв української та закарпатської кухні та гарне оформлення приємно вразить і задовольнить смаки будь-якого гурмана. Мало хто з нами не погодиться, що такої багатої та смачної кухні, як наша,українська, у світі немає! Ми гостинно запрошуємо усіх посмакувати вареничками, баношем, борщем, дерунами, салом, домашньою ковбаскою та насолодитися оригінальним, затишним інтер’єром!

Гостинно зустрічаємо, смачно годуємо і ціни приємні!

В нас Вам буде зручно провести романтичний вечір з коханою людиною, влаштувати гамірний «корпоратив» або весело відсвяткувати день народження, то це можна зробити в двох залах , де можливо розмістити 50 і 30 осіб.
Щиро запрошуємо завітати до нас в гості!